Знайшли дешевше? - дзвоніть, домовимось...

Мототехніка Івано-Франківськ Долина Надвірна Коломия Городенка Яремче Калуш Богородчани Тлумач Бурштин нові скутери мотоцикли квадроцикли мопеди продаж ціни фото : ГЕНЕРАТОРИ :

БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР LIFAN LF 2.8 GF-6 (р.с)

Наша цiна: 15 600 грн.


Наявнiсть на складi: так

       Нова модифікація генератора LIFAN   LF2.8GF-6 обладнана ручним стартером.  З урахуванням параметрів по максимальній віддачі в 3000 Ватт ця модель поєднує в собі збалансовану величину стандартизованого електроспоживання і розширеного функціоналу і можливості запуску для експлуатації навіть новачками. У випадку з цією моделлю досить просто повернути ключ запалення, а в разі потреби також можна здійснити запуск за допомогою ручного стартера. Це найкращий варіант з точки зору співвідношення первинних грошових витрат на купівлю та фактичного потенціалу щодо забезпечення Ваших обов'язкових для використання споживачів. Висока якість генератора LF2.8GF-6  у всіх  конструктивних  рішення від   виконання рами до оригінального двигуна LIFAN та альтернатора з  вже  передвстановленими опціями у стандарті – цифровий дисплей з лічильником мотогодин, розетки та блок регулювання напруги  входять до комплектації. При цьому вихідні габаритні характеристики генератора не збільшилися і він, як і раніше, дуже компактний, що розширює можливості його використання не тільки в стаціонарному домашньому варіанті. У результаті Ви можете отримати правильне поєднання необхідних параметрів, розширеного переліку функціональних можливостей та прийнятної вартості, яка не завищена через впізнання бренду та кількість років присутності на ринку. При правильній експлуатації генератор буде дуже тривалий період часу, а на початковому етапі ми охоче забезпечимо Вашу впевненість річною гарантією.


*Маркування CE (абревіатура фр. Conformité Européenne — європейська відповідність) — спеціальний знак, що наноситься на виріб, який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованими стандартами Європейського Союзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров'я його споживачів, а також нешкідливим для навколишнього середовища

Автоматичний регулятор напруги (AVR)


На генераторах LIFAN  встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги, що забезпечує стабільність вихідної напруги у всьому діапазоні навантажень. Якість електроенергії генераторів, оснащених регулятором напруги, дозволяє використовувати їх для електроживлення спеціальних та побутових споживачів

Мідний дріт в обмотці збудження генератора

У навивці обмотці збудження генераторного модуля виробництва застосовується мідний дріт, оскільки саме цей матеріал забезпечить довготривалу роботу електроустановки, стійкість до перепадів електричного навантаження, а також здатний витримувати періодичні пікові навантаження без шкоди для генератора. Також при виробничому процесі контролюється надійність кріплень полюсів до корпусу, кріплення котушок на полюсах, струмопроводів та вивідних кінців.

Система захисту від низького рівня олії в ДВЗ

Ця аварійна система розроблена з метою запобігання пошкодженню двигуна при недостатній кількості масла в картері. При низькому рівні масла в картері загориться сигнальна лампа, і система захисту вимкне двигун, що запобігає його пошкодженню.

Вбудований універсальний цифровий індикатор режимів роботи відображає такі параметри

  • напруга на виході
  • частоту виробленого генератором струму
  • тривалість роботи бензинового генератора з моменту першого включення (мотогодин)

Роз'єми постійного струму для підключення та підзарядки зовнішнього акумулятора

Генератор оснащений виходом постійного струму 12, який використовується, в основному, для зарядки автомобільних акумуляторних батарей (12 В). Клема червоного кольору є позитивною "+", чорна - негативною "-". Підключення повинне здійснюватися згідно з полярністю.


Масо-габаритні характеристики
Габаритні розміри Д/Ш/В, мм 590 / 450 / 459
Споряджена маса (без урахування палива), кг 51 c АКБ
Датчик рівня палива в баці так
Системи захисту Датчик рівня олії у двигуні; запобіжник електрозахисту від перевантаження генератора
Лічильник мотогодин +
Вилка для підключення споживачів (16А)
Модуль на 12 Вольт постійного струму (виходи) +
Параметри генераторної установки
Номінальна потужність, кВт 2,8
Максимальна потужність, кВт 3,0
Значення косинуса cosϕ 0.94
Кількість фаз одна
Напруга, Вольти 220
Частота, Гц 50
Модуль автоматичної системи регулювання напруги (AVR) Так
Кількість розеток для підключення 2 шт. (16А)
Тип запуску двигуна Ручний запуск
Клас захисту оболонки електроустаткування IP23
Параметри силової установки
Двигун, тип Бензиновий Lifan LF170F, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, з примусовим повітряним охолодженням
Об'єм, куб.м 212
Модель двигуна 170F
Розташування клапанів OHV
Потужність двигуна, к.с. 7
Заправний об'єм системи мастила, л 0,6
Місткість паливного бака, л 15
Витрата палива, л/год 1,48
Час безперервної роботи, год. до 10
Система запалювання Електронне безконтактне
Рівень шуму, дб 67
Значення пакувальних розмірів генератора
Довжина, мм 650
Ширина, мм 480
Висота, мм 490
Об'єм, куб.м 0,153


Вiдмiнно!
Добре
Середньо
Погано
Дуже погано

Наш партнер: www.google.com.ua