Знайшли дешевше? - дзвоніть, домовимось...

Мототехніка Івано-Франківськ Долина Надвірна Коломия Городенка Яремче Калуш Богородчани Тлумач Бурштин нові скутери мотоцикли квадроцикли мопеди продаж ціни фото : ГЕНЕРАТОРИ :

ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР LF 3500IO-2 (РУЧНИЙ СТАРТЕР)

Наша цiна: 20 800 грн.


Наявнiсть на складi: так

ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР LF3500io-2 (3,5 кВт)  без шумопоглинаючого захистного корпусу.

        Інверторний генератор є джерелом резервного живлення для підключення сучасних чутливих до перепадів частоти струму побутових приладів, систем опалення, освітлення, комп'ютерної техніки, телевізорів, медичних приладів та й по суті всіх раніше не перерахованих приладів, якими наші будинки насичені вже в достатній кількості.

      LIFAN LF3500io-2 є достатньо компактним генератором та без шумопоглинаючого захистного корпусу, який працює на бензині та здатний виробляти електроенергію з номінальною потужністю 3,2 кВт.  Якість LIFAN із застосуванням сучасних технологій та альтернатора зі 100% мідною обмоткою забезпечують, перш за все надійність роботи, його відносну компактність при вазі (29 кг) даного пристрою.

    У чому ж основна відмінність Інверторного генератора від звичайного? Інвертор - це перетворювач, який теоретично здатний видавати струм з будь-якими параметрами, незалежно від вхідної напруги. Класичний або звичайний генератор виробляє грубий пульсуючий вихідний сигнал, внаслідок чого високочутливі прилади можуть «не бачити» і не працювати від такого генератора. Одним з яскравих прикладів цього є деякі  системи опалення газових котлів для квартир чи будинків, які не здатні працювати від електричного струму раніше згаданих мініелектростанцій. Інверторний генератор від LIFAN вміє переробляти вироблену ним електрику, шляхом перетворення за рахунок спеціального цифрового пристрою і ємнісних фільтрів в постійний струм з наступним переведенням знову в змінний струм, але вже з наближеною до правильної синусоїди.

     Ще одна з позитивних властивостей інверторного генератора, це витрата палива, який залежить від навантаження споживачів, що підключаються до нього. При малопотужному навантаженні витрата палива знижується до 40%

 Даний генератор оснащений бензиновим чотиритактним двигуном LIFAN 170F, який здатний безперебійно працювати до 6 годин з урахуванням наявності вбудованого в генератор 10 літрового за обсягом бака.

У стандартній комплектації генератор оснащений:

 - Лічильник мотогодин

 - Модуль на 12 Вольт на 8.3A постійного струму (вихід). Виконання у вигляді автомобільного роз'єму (прикурювача) + кабель зі клемними затискачами для підключення до споживача постійного струму!

 - Стандартний набір інструменту, вилки (за кількістю розеток на моделі)

Примітка! Категорично забороняється підключати генератор через звичайну будинкову розетку дротом вилка-вилка без попереднього відключення основної мережі вступного автомата. Забороняється підключати генератор через розподільний щит без використання схеми перемикання від мережі.Масо-габаритні характеристики
Габаритні розміри Д/Ш/В, мм 515*325*485
Споряджена маса (без урахування палива), кг 29
Датчик рівня палива в баці есть
Системи захисту Датчик рівня олії у двигуні; запобіжник електрозахисту від перевантаження генератора
Лічильник мотогодин есть
Вилка для підключення споживачів 1 шт. (16А)
Модуль на 12 Вольт постійного струму (виходи) Так
Параметри генераторної установки
Номінальна потужність, кВт 3,2
Максимальна потужність, кВт 3,5
Кількість фаз одна
Напруга, Вольти 220
Частота, Гц 50
Модуль автоматичної системи регулювання напруги (AVR) Так
Кількість розеток для підключення 1 (16А)
Тип запуску двигуна Ручний запуск
Клас захисту оболонки електроустаткування IP23
Параметри силової установки
Двигун, тип Бензиновий LIFAN 170F , 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, з примусовим повітряним охолодженням
Об'єм, куб.м 212
Модель двигуна LF170F
Розташування клапанів OHV
Потужність двигуна, к.с. 7
Заправний об'єм системи мастила, л 0,60
Місткість паливного бака, л 10
Витрата палива, л/год 1,4
Час безперервної роботи, год. до 6
Система запалювання Електронне безконтактне
Рівень шуму, дб 67
Значення пакувальних розмірів генератора
Довжина, мм 465
Ширина, мм 445
Висота, мм 505
Об'єм, куб.м 0.104


Вiдмiнно!
Добре
Середньо
Погано
Дуже погано

Наш партнер: www.google.com.ua